من و تست
آخرین مطالب
عربی عمار

با انگیزه باشید

با انگیزه باشید

منفی بافی را از همین حالا بزارید کنار تا اتفاقای مثبت کم کم بطرفتون قدم بردارند. شاید وقتی یه آدم موفق را می بینید تودلتون بگید نه من نمیتونم مثل این آدم بشم چه برسه بالاتر از اون شخص بشم .( اگرهم برعکس این فکر کنید که خیلی عالی..) اگر اونطور فکر میکنید دیگر باید دید فکری خودتونو بریزید دور و مثبت فکر کردنو یاد بگیرید اون شخص یکی از 6 میلیارد انسان روی زمین هست و زمین بقدری بزرگ هست که برای موفقیت تو  حتی موفق تر از شخض مورد نظرت جا داشته باشد .(جای تورو که نگرفته..)

 انگیزه = موفقیت شما

انگیزه داشتن باعث تشویق شما به سمت موفقیت خواهد بود و بهتون توانایی های زیاد می دهد.خودتون در بهترین مکانی که می خواهید باشید تصور کنید اگر می خواهید مهندس شوید خواهید شد اگر می خواهید بهترین دکتر کشوربشید بازم خواهید شد هیچ چیز غیرممکنی نبوده و نیست . اگر به چیزی فکر میکنید حتما توانایی رسیدن بهش را هم دارید اگربه قبولی در بهترین دانشگاه فکر میکنید پس میتونید در بهترین دانشگاه درس بخونید.

نظم داشته باشید

انگیزه اصلی ترین  قدمه ولی نظم را هم فراموش نکنید . برنامه های خودتون را بطور منظم و هروز انجام بدید تا به این وسیله انگیزه خودتونو برای رسیدن به موفقیت افزایش بدید.برای هر روز خود برنامه بریزید و زمان خواب خودتونو دقیق کنید تا در یک زمان معین ازخواب بیدار بشید .درس ها و کتاب های را میخواهید بخونید را در جاهای مناسب قراربدید و دریک مکان معین مطالعه کنید.اگر هم در برنامه ریزی ضعیف هستید نگران نباشید با همین کارهای ساده آهسته آهسته خودتون به یه برنامه مشخص می رسید و نظم خودتونو گسترش می دهید

 

 

 

درج دیدگاه

شش + نه =