عربی عمار

دروغ های شاخدار در روزهای منتهی به کنکور

دروغ های شاخدار در روزهای منتهی به کنکور

بخش زیادی از سوالات کنکوری های 99 در مورد اینه که این دو ماه می شه موفق شد ؟ بسته موسسه ایکس رو بگیرم ؟ جمع بندی آقای … خوبه ؟

هر سال وقتی به این بازه زمانی کنکور می رسیم ، استرس و نگرانی در اکثر داوطلب ها به نقطه اوج می رسه و خیلی ها دنبال راه حل های سریع و کوتاه مدت برای موفق شدن تو این زمان کم هستن.

خیلی از شیادان و فرصت طلب های کنکور هم سعی میکنن از این استرس و نگرانی داوطلب ها سو استفاده کنن و با عناوین دلفریب و جذاب خیلی از داوطلبین رو به بیراهه میکشن

✅ فروش سوالات کنکور
✅ 80 درصد زیست شناسی در 30 ساعت
✅ پکیج پیراپزشکی در 20 روز
✅سوالات احتمالی فیزیک با تضمین 90 درصد تو 15 ساعت
✅ جمع بندی شیمی تو 4 ساعت با تضمین 60 درصد

و کلی از عناوین و مطالب دروغین دیگه

بیشتر بخوانید: صبور باشید

با اینکه خیلی از ما میدونیم این اتفاقات محال هستش ولی باز هم دل به این عناوین جذاب میبندیم و گول این تبلیغات رو خورده و وقت و هزینه خودمون رو در این راه تباه میکنیم.

همون طور که همه شما میدانید ، کنکور داستان موفقیت های لحظه ای نیست. اینجا زمانی برای موفقیت افراد صبور و با اراده هستش. اونهایی که ماه ها تلاش کردن و با امید و صبوری دارن این مسیر رو ادامه میدن.

اما کسی که کاری نکرده چی ؟ اگه شما هم جزو این دسته از افراد هستی بهتره بدونی که هیچ کدوم از این عناوین ، مرهمی برای گذشته نیست و قرار نیست راه میانبری برای موفقیت باشن. پس بهتره برای این دو ماه با دقت و هوشمندی برنامه ریزی کنی و سعی کنی هر روز بهترین عملکرد خودت رو ارائه بدی. مطمئن باش اگر هر روز بهترین خودت باشی ، نتیجه ای خیلی بهتر از این بسته ها و پکیج ها می‌گیری

ارسال یک دیدگاه

شما هم جزو خانواده بزرگ من و تست باشید.

ثبت نام