من و تست
آخرین مطالب
عربی عمار

مخالفت ” ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا ” با ” بازگشایی مدارس “

مخالفت ” ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا ” با ” بازگشایی مدارس “

 

گروه اخبار/

مخالفت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا با بازگشایی مدارس

علیرضا رئیسی  سخنگوی ستاد کرونا درباره آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفته است :

« موضوع دیگر پیشنهاد بازگشایی مدارس در پایه‌‌های اول و دوم ابتدایی بود که با آن موافقت نشد و همچنان غیرحضوری برگزار خواهند شد. امیدواریم در سال آینده و بعد از واکسیناسیون و قطع زنجیره انتقال بیماری برای بازگشایی مدارس شرایط فراهم شود و به سمت بازگشایی مدارس برویم. »

اخیرا وزیر آموزش و پرورش از  ارجاع بررسی بازگشایی مدارس به کمیته اجتماعی خبر داده بود . ( این جا )

« محسن حاجی میرزایی » با اشاره به اینکه دوری دانش آموزان از مدرسه خطر بزرگی است گفته است : « به ستاد ملی کرونا پیشنهاد دادیم که به ما اجازه دهند در مناطقی که مشکلی ندارد با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بازگشایی را انجام دهیم و این موضوع را ستاد ملی کرونا برای بررسی به کمیته اجتماعی داده است تا ظرف دو هفته بررسی شود.

 بر اساس پیگیری‌های انجام شده گزارش ستاد ملی کرونا در حال بررسی است که اگر نتیجه بررسی تایید بازگشایی باشد و ستاد ملی کرونا تایید کرد، این کار انجام می‌شود . »

مخالفت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا با بازگشایی مدارس

« صدای معلم » در آخرین گزارش خود پیشنهاد کرده بود که با این اوضاع بهتر است اداره آموزش و پرورش به همان « ستاد ملی مبارزه با کرونا » واگذار شود .

این رسانه نوشت : ( این جا )

« اگر قرار است همه آدرس ها به ستاد ملی مبارزه با کرونا ختم شود ؛ آیا بهتر نیست اداره آموزش و پرورش را به دست همان ستاد بسپارد تا خودشان هم پاسخ گوی این اعتراضات و سایر عوارض و پیامدهای مخرب ناشی از تعطیلی مدارس باشند ؟ »

سخنان سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در حالی بیان می شوند که در حال حاضر تقریبا همه اصناف و مشاغل به جز ” مدارس و دانشگاه ها “ در اکثریت مناطق کشور باز بوده و به فعالیت خود ادامه می دهند .

پایان پیام/


مخالفت ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا با بازگشایی مدارس

 

منبع:http://sedayemoallem.ir

 

درج دیدگاه

14 − ده =