من و تست
آخرین مطالب
عربی عمار

چند کلام حرف حساب

حرف حساب | من و تست

چند کلام حرف حساب

اگر واقعا کامل ناامید شدی و کلافه،،خووووب متن پایین رو بخونید

ایا سردرگمی که بهترین موقع برای تموم کردن درس ها کی هست؟ آیا نمیدونی تا کی باید پیش روی کنی درس جدید بخونی؟ آیا نمیدونی کی بهترین حالت برای جمع بندیه؟

آیا در نحوه مطالعه پربازده و با کیفیت هر درس در این روزهای پایانی بازموندی و نمیدونی که بهترین و سریعترین روش مطالعه و تست زنی برای هر درس کدوم روشه؟

آیا در انتخاب بهترین منابع خود در این روزهای پایانی برای جمع بندی عالی و پرقدرت بازموندی؟ آیا در حذف کردن یا حذف نکردن بعضی قسمت‌های هر کتابی موندی و نمیتونی که بر حسب چه معیارهای گزینشی کار کنی؟

آیا از لحاظ روحی و روانی نمیتونی در این روزهای پایانی با بی انگیزگی و سختی های این روزهای پایانی کنار بیای و متمرکزترین باشی؟

آیا میخوای بهترین مسیر برای جمع بندی رو از همین الان داشته باشی که همه ابعاد رو در نظر بگیره؟ آیا دغدغه نداشتن مسیری رو داری که بتونه بالاترین میزان تست زنی و ازمون رو داشته باشه؟

تقریباً میشه گفت 99 درصد بچه ها این مشکلات رو دارن و فکر نکن که همه این مشکلات فقط و فقط برای تو و تو دیگه باید ناامید از کنکور امسالت باشی

اگر بدونی که یه مسیری هست ، یه طرح عالی، یه مشاوری قدرتمند و عالی، یه برنامه فوق العاده خفن برای این سه ماه که شمارو از اون 99 درصد به اون یک درصد موفق برسونه،،

و همچنین اگر بدونی که خیلی ها سال‌های گذشته مثل خودت توی این شرایط بودن و به ما مراجعه کردن و بهترین نتیجه رو توی کمترین زمان گرفتن،، آیا بازهم دست روی دست میزاری؟؟

طرح قدرتمندCPR همه این ویژگی ها رو پوشش میده و شک نکن که توی هر سطحی که باشی، نتیجه گرفتنت قطعیه

نزار زمان گرانبها از دست بره و سریع خودت رو به یک درصدی های موفق کنکور برسون و با یک مشاور آگاه و دلسوز به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن فکر کن و توی طرح فوق العاده ما ثبت نام کن

 

درج دیدگاه

2 + 4 =